Про басейни Першої школи плавання

Вибрати басейн для дітей непросте завдання навіть якщо ви живете в такому великому місті, як Київ. Чим відрізняється дитячий басейн від дорослого чи спортивного, як правильніше його називати?

Перелічимо головні відмінності басейнів Першої школи плавання для дітей:

  1. Температура води в басейні для малюків 30°С, а для немовлят 32°С, температура повітря 25-28°С;
  2. Оптимальний рівень води або глибина басейну для дитячих тренувань: від 0,90 м до 1,20м. До ваших послуг ми пропонуємо 3 басейни:

Великий басейн

Розмір 11.5х4м

Глибина від 1.1 до 1.3м

Басейн для немовлят

Розмір 5.1х3.3м

Глибина 0.9м

Ванна для новонароджених

Розмір 0.9х1.5м

Глибина 0.7м

  1. Чистота води. Станція автоматичного дозування SECO, POOL BASIC Pro EVO (Італія) підтримує постійний, безпечний для здоров'я, хімічний склад води. Фільтр механічного очищення PV-Ag 1465 ефективно очищає воду від механічних домішок природного походження (мул, пісок) та частинок окислених форм металів (іржа, окалина). Для очищення води використовується фільтруючий матеріал Filter AG на основі діоксиду кремнію. Виробник матеріалу – Clack Corporation (США), з наступною регенерацією. Керування системою на всіх режимах роботи здійснюється за допомогою електронного контролера GL. Доочищена в результаті вода може безпечно використовуватися як питна. Система аналізу та обробки води призначена для надточного контролю та корекції ph і CL (мг/л) показників. Результати регулярних лабораторних аналізів підтверджено висновком СЕС.
  2. Наявність спеціального обладнання для проведення занять та дитячих жилетів для різного віку, для тих дітей, хто ще не навчився триматися на воді самостійно.
  3. Тренерський склад, який здобув не лише спортивну освіту, а й підготовлений до роботи з маленькими спортсменами, з урахуванням особливостей психології розвитку дитини. Досконало володіє методологією роботи та пройшов атестацію з надання першої допомоги.
  4. Високий рівень чистоти у всіх приміщеннях басейну та щоденне проведення дезінфекції з обробкою всіх поверхонь, починаючи від меблів та закінчуючи підлогою.
  5. Наявність зручної зони фенів та ігрового простору, адже після тренування дитина повинна охолонути, а ігри – улюблене проведення часу для малюків.
  6. Чудово якщо в зоні очікування є великий телевізор, на екрані якого ви можете спостерігати за проведенням тренувань з чашкою смачної кави або чаю.

У Першій Школі Плавання є все необхідне для правильної та корисної адаптації вашої дитини до водного середовища в обстановці уваги та турботи про вас та ваших дітей!

Залишились питання?
Оберіть філіал