Про басейн на м. Палац Україна

http://ua.1swim.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/babypic01_1-300x200.jpg

Ми відкриваємо новий басейн Першої Школи Плавання у центрі Києва, станція метро Палац Україна!

Весь свій досвід, накопичений протягом 4-х років діяльності нашої школи раннього плавання, ми реалізували в нашій новій локації.

Зібрали команду найкращих тренерів України, у кожного за спиною понад 15 років практичного досвіду, десятки сертифікатів про проходження майстер-класів, вони постійно працюють над підвищенням кваліфікації та самі проводять навчальні семінари.

На вас чекають два яскраві басейни розміром 8,70 х 3,30 м та 3,80 х 2,30 м, глибиною 1,10...1,20 м, у яких підтримується постійна температура води + 31,5 С, а рівень хлору контролюється автоматичною станцією дозації, підтримуючи його на постійному, безпечному для дітей рівні відповідно до санітарних норм.

За систему вентиляції відповідає автоматична припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла, що забезпечує у всіх приміщеннях свіже та тепле повітря. Температура в зоні басейнів +28 С, а в роздягальнях та на рецепції +25 С.

http://ua.1swim.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/Pervaya-shkola-plavanya-kiev-300x200.jpg

У кімнаті перевдягання ми встановили великі шафки для дорослих і маленькі для дітей, що дозволяє розміститися як сім'ї, так і мамі з дитиною. Також ми подбали про манеж і пеленатори для найменших. А дві великі зони фенів із комфортом дозволять висушити голови втомлених плавців.

Поспішати вибігати після тренування на вулицю ми не рекомендуємо, тому подбали про велику ігрову кімнату з горою іграшок та різних розваг. А для мам і тат, які чекають на своїх спортсменів у зоні рецепції, встановлені затишні дивани, де за чашкою кави можна спостерігати за тренуванням на великому екрані телевізора або відвідати наш магазин, в якому продається все, що необхідно для відвідування басейну!

http://ua.1swim.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/8808-1-300x200.jpg

Наші сертифікати