Аквааеробіка для вагітних

Заняття в басейні вважаються однією з найефективніших програм оздоровлення та підготовки до пологів. Завдяки унікальним властивостям води плавання для вагітних є відмінним та безпечним тренуванням як для підготовлених, так і для непідготовлених мам.

На заняттях у Першій школі плавання йде наголос на аквааеробіку для вагітних з елементами дихальної гімнастики та плавання. Вправи також адаптовані під мам, які не вміють триматися на воді, але бажають навчитися. Загалом ефект від наших занять Ви зможете оцінити практично одразу.

Чому плавання корисне вагітним?

Вода відмінно прибирає набряки, нормалізує тиск і заспокійливо впливає на психоемоційний стан.
Якщо порівнювати водне заняття з аналогічним на суші, то першою безперечною перевагою води буде ефект невагомості, завдяки якому ми знімаємо навантаження з вен (особливо актуально при варикозі), суглобів та хребта. Ефект компресійного костюма за рахунок гідростатичного тиску – вода делікатно стискає занурене в неї тіло, цей тиск допомагає венозній крові повертатися до серця з меншими зусиллями з боку організму. Простими словами - через гідростатичний тиск будь-яке навантаження у воді відчуватиметься як легше, ніж аналогічне навантаження на суші. Саме тому під час заняття у воді пульс завжди на кілька ударів нижчий, ніж на суші.
Ефект гідростатичного тиску ми також використовуємо під час дихальної гімнастики, це допомагає майбутній мамі навчитися координувати своє дихання та покращити фізичну підготовку.
В цілому аквафітнес для вагітних спрямований на зміцнення м'язів тіла, нормалізацію роботи дихальної та серцево-судинної систем, полегшення періоду вагітності, підготовку до пологів, а також сприяє швидкому відновленню після.

Наші локації


Замовити консультацію
Оберіть філіал