Аквафітнес для дітей

Я+Аквамама

Заняття для малюків від 3 до 12 місяців разом з мамами, спрямоване на адаптацію найменших спортсменів до води. Сприяє ранньому розвитку дитини за допомогою аквагімнастики. Гартуємося. вчимося пірнати без стресу для дитини та батьків.

Навчаємо правильним підтримкам, безпечним виконанням вправ і просто веселимося у воді.

Морскі зірочки

Заняття для малюків від року до 3-х років разом із мамами.

В ігровій формі прищеплюємо любов до води. Разом з малюками вчимося пірнати, робимо корисні вправи для фізичного розвитку та зміцнюємо всі групи м'язів. Починаємо готуватися до самостійного плавання з використанням інвентарю, граючи та веселячись.

Мальки

Заняття для дітей 3-4 роки в малому басейні, де малюки можуть дістати ногами дно, що сприяє швидшій адаптації. Граючи з тренером у воді малюки навчаються азам безпечної поведінки на воді, вчаться пірнати, правильно пересуватися у воді, виконуючи веселі завдання тренера, який завжди допоможе і зможе захопити всіх спортсменів на занятті.

Дружні карасики

Заняття для дітей віком від 3 до 4 років у великому басейні. Навчаються основ плавання, пірнання, затримувати дихання, дмухуючи бульбашки і граючи з різним інвентарем та іграшками. Стрибаємо у воду та освоюємо правила безпечної поведінки на воді.

Золоті рибки

Веселий урок для дітей віком від 5 до 6 років. Вчимося плавати різними стилями, з використанням інвентарю та без. Граємо в ігри та естафети, що розвивають плавальні навички, покращуємо фізичну підготовку, прищеплюємо любов до води та занять.

Сміливі Акули

Веселі ігри для дітей від 7 – 10 років.

На занятті вчимо плавати, вчимо техніці та швидкісному пересування у воді та під водою. Естафети та командні ігри не дадуть занудьгувати, у змагальній та ігровій формі підвищуємо силу та витривалість спортсменів.

Спорт - приходь щоб плавати!

Для дітей віком від 9 до 11 років.

Вчимо спортивній техніці, плаваємо на швидкість, освоїмо всі 4 стилі плавання.

Водне поло

Граємо з тренерами та з командою, навчаємось правилам гри, розвиваючи здібності пересування у воді, як з м'ячем так і без нього.


Залишити заявку на відвідування басейну
Оберіть філіал