Грудничкове плавання

Коли ваша дитина ще недостатньо доросла, щоб ходити, може здатися дурною ідеєю водити її в басейн. Але перебування у воді впливає на тіло вашої дитини унікальним чином, створюючи мільярди нових нейронів, коли ваша дитина штовхається, ковзає і плескає по воді.

Яка користь від плавання для немовлят?

 1. - Заняття плаванням сприяють розвитку м'язів дитини.
 2. - Різноманітність рухів, які малюк уперше виконує у воді, розвиває його когнітивні здібності.
 3. - Вправи у воді сприяють розвитку координації та рівноваги.
 4. - Сон вашого малюка стає міцнішим і довшим!
Чесно кажучи, останній пункт є улюбленим серед матусь наших маленьких клієнтів ;). Адже це справжнє чаклунство, коли діти після купання легко і міцно засинають, а у батьків з'являється така рідкісна можливість побути в тиші.

Наші басейни - це спеціалізовані басейни для занять з немовлят

Басейн для немовлят

Розмір 5.1х3.3м

Глибина 0.9м

Ванна для новонароджених

Розмір 0.9х1.5м

Глибина 0.7м

Для початку, заняття проходять у ванні для новонароджених, а вже після цього тренер переведе вас у басейн для немовлят. Вода спеціально підібрана для ніжної шкіри малюка, як за температурою (це 29-31°С), так і за системою очищення води. Наша багатоступенева система фільтрації працює 24 години на добу 7 днів на тиждень та очищує воду за допомогою механічних фільтрів.
У басейні Першої школи плавання передбачені як групові, і індивідуальні заняття з професійними тренерами. Просторе приміщення, чиста тепла вода, що очищається найсучаснішими способами, найкращий інструкторський склад - ми створили найкращі умови для ваших малюків.
Хоча офіційне немовлячне плавання зародилося ще в 1930-х роках, у нас воно стало знову популярним відносно недавно. Через це не кожен з батьків чітко розуміє чого чекати від занять у такому ранньому віці.
Принципова відмінність немовляти від дитини старшого віку насамперед у тому, що його мозок лише у процесі дозрівання. На момент народження він дозрів лише на 25%. Нервова система малюка вчиться керувати тілом і всіма життєво важливими функціями організму. Тому що ми робимо на заняттях у Першій школі плавання насамперед спрямовано створення сприятливих умов дозрівання мозку і налагодження роботи нервової системи малюка.

Також у перший рік життя найвища компенсаторика. Це час, коли організм немовля за рахунок власних сил бореться з можливими патологіями, а вода в цьому випадку є потужним додатковим резервом.
Завдяки регулярним заняттям плаванням помітно покращується тонус м'язів, сон та апетит, малюк легше освоює нові навички. Фахівці нашої школи працюють за найм'якшою та найефективнішою методикою навчання занурень, це допоможе дитині не тільки навчитися усвідомлено контролювати своє дихання, але й сприятиме якісному насиченню мозку киснем.

Правила відвідування басейну для батьків із дітьми до 3-х років:

 1. Якщо дитина не покакала перед заняттям, необхідно протягом заняття стежити за поведінкою малюка та перевіряти вміст його свімпамперса.
 2. На час заняття дитині до 3 років необхідно надягати спеціальні плавки для басейну. Ви можете придбати їх у нашого адміністратора.
 3. Плавки повинні бути підібрані строго за розміром і щільно прилягати на поясі та довкола ніжок. Використання будь-яких плавок можливе лише за наявності у них щільних гумок на поясі та ніжках.
 4. Всім дітям до півтора року ми настійно рекомендуємо під будь-які плавки надягати свімпамперс доти, поки стілець дитини не стане регулярним та прогнозованим.
 5. Використання бавовняних трусів, а також будь-яких багаторазових підгузків ЗАБОРОНЕНО!
 6. Якщо дитина покакала, необхідно якнайшвидше вийти з води і залишити зону басейну.
 7. Знімати плавки та свімпамперси в зоні басейну СТРОГО ЗАБОРОНЕНО, незалежно від їхньої чистоти!

Замовити консультацію
Оберіть філіал