Групові заняття

Можливо, ви вважаєте, що індивідуальні уроки плавання - це найкращий варіант для вашої дитини, тому що увага тренера буде безроздільно присвячена йому протягом усього заняття. Однак у Першій школі плавання ми вважаємо, що групові уроки для дітей такі ж важливі, як і приватні уроки. Насправді плавання в групі з іншими дітьми дає багато переваг.

Чому групові уроки плавання для дітей найкращі

Зазвичай, коли діти повільно звикають до води через невідомість, що їм принесе цей новий досвід. Однак, коли ваші діти бачать, як їхні однолітки на групових уроках стрибають у воду і хлюпаються, вони розуміють, що це не так погано, як вони думали. На наших групових уроках плавання для дітей інструктори працюють по черзі з кожною дитиною, що, своєю чергою, дозволяє кожному малюку працювати у своєму власному темпі. Як правило, групові заняття знімають напругу з одного учня, а щоб допомогти вашим дітям розслабитися у воді наші інструктори використовують м'який і доброзичливий тон.

Переваги групових уроків плавання для дітей

1. Менше тиску - кращий результат навчання

Заняття у групі дає кожній дитині можливість зробити перерву між черговим підходом вправи. Оскільки інструктори зосереджуються по черзі на учнях, кожна дитина отримує час, щоб розслабитись. А це, у свою чергу, дозволяє їм не почуватися перевантаженими через постійне виконання нових вправ плавання. Ми знаємо, що іноді багато уваги може чинити тиск на дітей. Тому уроки групового плавання дозволяють кожному малюку плавати та рухатися у своєму власному темпі. Ми створили комфортне та безпечне місце для ваших дітей у Першій школі плавання, що допомагає їм долати свої страхи та розвивати свої навички.

2. Діти вчаться один у одного

На групових уроках плавання діти бачать, на що здатні інші діти їхнього віку. І коли малюки, яким не подобається вода, бачать, що їхні однолітки охоче грають із водою, вони розуміють, що це нормально і може бути веселим заняттям. В результаті діти, які вчаться плавати, піддаються прикладу і швидше адаптуються до нової стихії.

3. Водночас плавати веселіше

Групові заняття завжди відбуваються у легкій та веселій атмосфері. Заняття в групі будуються в ігровій формі, що складніше зробити на заняттях віч-на-віч. У Першій школі плавання наші інструктори дбають, щоб кожен учень відчував себе комфортно, відчував упевненість у своїх силах та підтримку тренера. Заняття у групі допомагають освоїти плавання та завести нових друзів, які стають для маленьких спортсменів ще одним приводом знову та знову відвідувати тренування.

Замовити консультацію
Оберіть філіал